Страна на катедрите по геодезија

Соработници на катедрата за геодезија

Е-пошта Печати PDF
There are no translations available.

 

akislika


Димитровска Александра дипл. геод. инж

контакт тел. ++389 2 3116 066 лок.138

e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите